UMÓW WIZYTĘ:

+48 535 880 065
+48 502 567 840

ADRES:

Rejestracja oraz gabinety psychoterapeutyczne i lekarzy psychiatrów:

Wilcza 31/15
(klatka C, I piętro)

Gabinety psychoterapeutyczne:
Wilcza 31/7
(klatka A, IV piętro)

00-544 Warszawa

E-MAIL:

Rejestracja jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00-20.00

Robert Krawczyk

Obecnie jestem na finiszu kursu terapii par i rodzin. Szukałem miejsca, w którym mógłbym nabrać doświadczenia i sprawdzić się na tym polu. A także zrealizować z jeden z wymogów do certyfikacji w Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Wybrałem Pracownię Terapii i Rozwoju, ponieważ ujęła mnie swoim dzisiaj już rzadko spotykanym podejściem do pracy terapeutycznej. W Pracowni najważniejszy jest zespół. Duch zespołu unosi się wszędzie, w gabinetach na korytarzu i w socjalu. Tu łączy się wiedza z niesamowitym doświadczeniem i wrażliwość z zaciekawienie drugim człowiekiem. Tu mogę w życzliwej atmosferze rozmawiać o moich dylematach pracy terapeutycznej. Mam okazję uczestniczyć jako koterapeuta w terapii par i rodzin. Trochę podpatrująca, a trochę wrzucając swoje trzy grosze podczas sesji. Myślę, że te doświadczenia są bezcenne.

Moje doświadczenie

Doświadczenie zdobywam prowadząc terapię indywidualną, par i rodzin. Pracuję także z grupami, m.in. w poradni i ośrodku leczenia uzależnień oraz w gabinecie.

Pracuję w podejściu psychodynamicznym i systemowym. Swoją pracę regularnie poddaję superwizji. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe. Jestem członek Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Wykształcenie i ukończone szkolenia:

Jestem w trakcie całościowego 5-letniego szkolenia w zakresie psychoterapii psychodynamicznej ze szczególnym uwzględnieniem systemowej terapii rodzin. Jestem także specjalistą psychoterapii uzależnień i trenerem grupowego treningu umiejętności psychospołecznych II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.