UMÓW WIZYTĘ:

+48 535 880 065
+48 502 567 840

ADRES:

Rejestracja oraz gabinety psychoterapeutyczne i lekarzy psychiatrów:

Wilcza 31/15
(klatka C, I piętro)

Gabinety psychoterapeutyczne:
Wilcza 31/7
(klatka A, IV piętro)

00-544 Warszawa

E-MAIL:

Rejestracja jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00-20.00

Przemysław Stańczyk

Jestem kognitywistą, psychologiem i psychoterapeutą. W swojej pracy głownie integruję podejście systemowe i psychodynamiczne. Ze względu na różne formy pracy wykorzystuję także perspektywę terapii poznawczo-behawioralnej i humanistycznej. Pracuję z młodzieżą i dorosłymi. Prowadzę terapię indywidualną, par oraz rodzin a także terapię grupową.
Zajmuję się prowadzeniem grup wsparciowo-rozwojowych i tworzę zajęcia psychoedukacyjne oraz warsztaty dotyczące profilaktyki zdrowia psychicznego. Współtworzę poradniki oraz podcasty z zakresu psychoterapii.

Moje doświadczenie

Pracowałem jako psycholog w trzech warszawskich placówkach opiekuńczo-wychowawczych. Odbywałem staż w Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego w Lublinie. Od kilku lat pracuję w dwóch fundacjach, gdzie zajmuję się psychoterapią i edukacją społeczną z zakresu zdrowia psychicznego. Działałem również w różnych organizacjach pozarządowych, gdzie szkoliłem wolontariuszy z zakresu pracy z rodzinami.

Wykształcenie i ukończone szkolenia:

– studia magisterskie na kierunku psychologia (ze specjalizacją ,,zdrowie, psychoprofilaktyka i psychoterapia”),
– 5 letnie całościowe szkolenie systemowo-psychodynamiczne w podejściu zintegrowanym prowadzone przez Fundację KONTEKST na rzecz Psychoterapiii i Terapii Rodzin pod kierownictwem prof. dr hab. Barbary Józefik. Szkolenie posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego,
– szkolenie na Trenera Umiejętności Społecznych I i II stopnia.,
– pakiet szkoleń Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę z zakresu ochrony dzieci przed krzywdzeniem.