UMÓW WIZYTĘ:

+48 535 880 065
+48 502 567 840

ADRES:

Rejestracja oraz gabinety psychoterapeutyczne i lekarzy psychiatrów:

Wilcza 31/15
(klatka C, I piętro)

Gabinety psychoterapeutyczne:
Wilcza 31/7
(klatka A, IV piętro)

00-544 Warszawa

E-MAIL:

Rejestracja jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00-20.00

Martyna Figurska

Jestem certyfikowaną terapeutką Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz certyfikowaną  specjalistką psychoterapii uzależnień. Jestem także superwizorką aplikantką psychoterapii uzależnień.
W swojej pracy korzystam z podejścia psychodynamicznego oraz systemowego. W pracy z osobami uzależnionymi pracuję w podejściu behawioralno-poznawczym, to skuteczny model pomagający w trwałym utrzymywaniu abstynencji oraz trzeźwieniu.

W Pracowni prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych, terapię rodzin i par. Pracuję również z osobami uzależnionymi, współuzależnionymi oraz pochodzącymi z rodzin z problemem uzależnienia (DDA). Prowadzę superwizję dla terapeutów uzależnień.

Moje doświadczenie

W przeszłości zajmowałam się pracą z dziećmi z chorobami nowotworowymi oraz ich rodzinami pracując w Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową oraz na oddziale onkologii i hematologii dziecięcej.
Psychoterapią zajmuję się od 2004 roku, początkowo uczestnicząc w licznych szkoleniach i stażach, potem pracując jako psychoterapeutka, a także jako terapeutka uzależnień. Pracuję zarówno w Pracowni, jak i w Poradni Leczenia Uzależnień w Szpitalu Wolskim. Prowadzę superwizję dla terapeutów uzależnień, grupową i indywidualną, współprowadzę szkolenia z zakresu psychoterapii oraz terapii uzależnień. Współpracowałam z miesięcznikiem Charaktery.

Wykształcenie i ukończone szkolenia:

Uniwersytet Warszawski – Wydział Psychologii
Colegium Medicum UJ, Zakład Terapii Rodzin – kurs psychoterapii rodzin i par
Instytut Psychologii Zdrowia – studium psychoterapii uzależnień i współuzależnienia
Certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego
Certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień
Aplikacja superwizorska terapii uzależnień – Krajowa Rada Superwizorów Psychoterapii Uzależnień
Liczne kursy i staże