UMÓW WIZYTĘ:

+48 535 880 065
+48 502 567 840

ADRES:

Rejestracja oraz gabinety psychoterapeutyczne i lekarzy psychiatrów:

Wilcza 31/15
(klatka C, I piętro)

Gabinety psychoterapeutyczne:
Wilcza 31/7
(klatka A, IV piętro)

00-544 Warszawa

E-MAIL:

Rejestracja jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00-20.00

Jolanta Studentkowska

Jestem na stażu, ponieważ w swojej pracy jako psychoterapeuta ważne jest dla mnie włączanie kontekstu systemu rodzinnego oraz środowiska do rozumienia pacjentów z którymi pracuje, szczególnie adolescentów. Swoje metody pracy opieram na nurcie intergracyjnym, który łączy w sobie różne kierunki psychoterapeutyczne: poznawczo-behawioralny, humanistyczno-egzystencjalny, psychodynamiczny oraz systemowy. Wybrałam Pracownie, ponieważ jako młody terapeuta w trakcie szkolenia, ważne jest dla mnie, aby rozwijać swoje umiejętności w zespole doświadczonych psychoterapeutów, terapeutów, superwizorów, psychiatrów w miejscu konkretnie dedykowanym rodzinom, parom oraz systemowemu rozumieniu pacjentów. Wierzę bowiem, że wiedza i umiejętności nabyte w Pracowni będą miały mocny wpływ na moją pracę psychoterapeutyczną.

Moje doświadczenie

Pracuję z młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Swoje doświadczenie zdobywałam m.in. w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym Drewnica, Instytucie Psychiatrii i Neurologii, w Warszawskim Centrum Opieki Medycznej „Kopernik”, w gabinecie prywatnym.

Pracuję również jako konsultant kariery, doradca zawodowy z bogatym doświadczeniem pracy z klientem w kryzysie ze względu na przebytą chorobę fizyczną/psychiczną, zwolnienie w ramach procesów restrukturyzacyjnych, długotrwałego bezrobocia, niepełnosprawności, przerwy w aktywności zawodowej czy planowanej zmiany zawodowej.

Wykształcenie i ukończone szkolenia:

Aktualnie jestem na 4 roku Szkoły Psychoterapii we Wrocławskiej Fundacji Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii w Warszawie. Ukończyłam studia podyplomowe na SWPS z zakresu Diagnozy Psychologicznej, a także jednolite studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Jestem terapeutką terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu, a także ukończyłam szkolenie w Ośrodku Intra z zakresu pracy z grupami nad kompetencjami społeczno-emocjonalnymi.