UMÓW WIZYTĘ:

+48 535 880 065
+48 502 567 840

ADRES:

Rejestracja oraz gabinety psychoterapeutyczne i lekarzy psychiatrów:

Wilcza 31/15
(klatka C, I piętro)

Gabinety psychoterapeutyczne:
Wilcza 31/7
(klatka A, IV piętro)

00-544 Warszawa

E-MAIL:

Rejestracja jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00-20.00

Diana Azzouz

Jestem psychoterapeutką pracującą w podejściu psychodynamicznym z osobami dorosłymi.

Istotnym wymiarem mojej pracy jest analiza wewnętrznego świata pacjenta ukierunkowana na odkrywanie i rozumienie jego świadomych i nieświadomych trudności i konfliktów. Ważne jest dla mnie towarzyszenie pacjentowi w budowaniu własnej spójności i autentyczności oraz pomoc w integrowaniu niechcianych aspektów siebie.

Udzielam pomocy psychoterapeutycznej osobom, które borykają się z nasilonym lękiem, depresją, z zaburzeniami psychosomatycznymi, zaburzeniami osobowości oraz z problemami relacyjnymi. Wspieram osoby doświadczające różnorodnych kryzysów życiowych.

Moje doświadczenie

Pracuję jako psychoterapeuta osób dorosłych w Poradni Zdrowia Psychicznego w Otwocku k. Warszawy. Współprowadziłam grupy psychoterapeutyczne na Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych Kliniki Vertimed. Odbyłam staż kliniczny na Oddziale Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.
Jako członkini Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Naukowej Psychoterapii pracuję w zgodzie z kodeksem etycznym SNPTP, poddając swoją pracę regularnej superwizji.

Wykształcenie i ukończone szkolenia:

-Wydział Filozofii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.
-Pełne, 4-letnie szkolenie z psychoterapii w ramach Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.
– Szkolenie z zagadnień „Seksualności w psychoterapii” oraz inne kursy zawodowe.