UMÓW WIZYTĘ:

+48 535 880 065
+48 502 567 840

ADRES:

Rejestracja oraz gabinety psychoterapeutyczne i lekarzy psychiatrów:

Wilcza 31/15
(klatka C, I piętro)

Gabinety psychoterapeutyczne:
Wilcza 31/7
(klatka A, IV piętro)

00-544 Warszawa

E-MAIL:

Rejestracja jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00-20.00

Beata Iłowska

Wybrałam staż w Pracowni Terapii i Rozwoju, ponieważ ciekawi mnie praca z rodzinami i parami, a stworzony tutaj zespół jest wyjątkowy pod każdym względem. Mogę tu uczyć się od doświadczonych psychoterapeutów i superwizorów, uczestniczyć w spotkaniach klinicznych i superwizjach, które odbywają się w atmosferze życzliwości i autentycznego zaangażowania. To sprzyja rozwojowi osobistemu i daje szansę na lepsze zdrowie psychiczne osób, które zwracają się o pomoc.

Jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia. Bliskie mi jest podejście systemowe i integracyjne, które pozwala na elastyczne dobieranie metod i technik do indywidualnych potrzeb klientów. Najważniejsza jest relacja, empatyczne i szczere zaciekawienie, które staram się pielęgnować.

Moje doświadczenie

Od trzech lat pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego Psychoklinika, w tym roku rozpoczęłam też pracę w Centrum Terapii Dialog. Pracuję ze starszą młodzieżą, dorosłymi oraz z seniorami. Po wybuchu wojny w Ukrainie pracowałam w Centrum Pomocy Uchodźcom utworzonym w Jabłonnej. Mam również doświadczenie w pracy w Hospicjum Stacjonarnym Caritas w Warszawie. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji – indywidualnej z dr hab. Beatą Mirucką, grupowej z dr Moniką Misiec (podejście systemowe) i dr Karoliną Staniaszek (podejście CBT), a w czasie stażu także z prof. Bogdanem De Barbaro.

Wykształcenie i ukończone szkolenia:

Ukończyłam studia wyższe na Wydziale Humanistycznym Université d’Avignon et des Pays de Vaucluse we Francji, studia podyplomowe na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie jestem na 3 roku całościowego szkolenia w Szkole Psychoterapii Dialog, w trakcie którego odbyłam psychoterapię własną z Martą Pyrgies-Łukowską. Mam za sobą także kurs opieki paliatywnej przeprowadzony w Hospicjum Domowym przy ul. Tykocińskiej w Warszawie. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Naukowej Terapii Rodzin.