UMÓW WIZYTĘ:

+48 535 880 065
+48 502 567 840

ADRES:

Rejestracja oraz gabinety psychoterapeutyczne i lekarzy psychiatrów:

Wilcza 31/15
(klatka C, I piętro)

Gabinety psychoterapeutyczne:
Wilcza 31/7
(klatka A, IV piętro)

00-544 Warszawa

E-MAIL:

Rejestracja jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00-20.00

AGNIESZKA GÓRSKA

Jestem  pedagożką, socjoterapeutką, psychoterapeutką dzieci i młodzieży.
 
Pracuję w nurcie psychodynamicznym. Do rozumienia trudności młodych pacjentów włączam również kontekst systemu rodzinnego i środowiska.
 
W Pracowni prowadzę indywidualną psychoterapię dzieci od 7 roku życia i młodzieży oraz konsultacje dla rodziców szukających lepszego rozumienia swoich dzieci i rozwoju kompetencji rodzicielskich.

Moje doświadczenie

Od 2004 pracuję w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii “Kąt”, gdzie zajmuję się pomocą psychologiczną dla młodzieży z zaburzeniami w zakresie zdrowia psychicznego.
W Specjalistycznym Punkcie Konsultacyjnym przy MOS nr 2 „Kąt” prowadziłam konsultacje w zakresie trudności i kryzysów wieku dojrzewania dla młodzieży i rodziców, szczególnie w obszarze rozwoju psychoseksualnego oraz używania substancji psychoaktywnych. Doradzałam pracownikom placówek oświatowych.
W projekcie przy Warszawskim Centrum Pomocy Rodzinie zajmowałam się wsparciem indywidualnym i prowadzeniem grup dla młodzieży i młodych dorosłych.
Prowadziłam warsztaty psychoedukacyjne dla dzieci, młodzieży, rodziców oraz szkolenia dla nauczycieli, osób pracujących z młodzieżą w organizacjach pozarządowych.
Psychoterapią indywidualną i grupową zajmuję się od 2014 roku.
Doświadczenie kliniczne zdobywałam w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz Ośrodku Regeneracja
 

Wykształcenie i ukończone szkolenia:

– Wydział pedagogiki : specjalności: andragogika, pedagogika społeczno – wychowawcza – Uniwersytet Warszawski
– Staż szkoleniowy z zakresu pomocy psychologicznej w obszarze uzależnień  – Centrum Psychologicznej Pomocy Rodzinie; Stowarzyszenie Profesjonalistów „Wspólna”
– Studium Pomocy Psychologicznej i Socjoterapii – Ośrodek Metod i Szkoleń Psychospołecznych w Warszawie
– Studium Pomocy Psychologicznej z dziedziny Seksuologii UAM w Poznaniu
– Szkolenie Psychoterapia Dzieci i Młodzieży realizowane przez dwa zespoły: Laboratorium Psychoedukacji i Ośrodek ReGeneRacja

Swoją pracę poddaję stałej superwizji.
Poza pracą spędzam czas z rodziną, praktykuję jogę, czytam, chodzę po lesie.